close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه

ابزار رایگان وبلاگ

تبادل لینک طراحی سایت آموزش بازی سازی عاشقانه و طنز wmmer همه چی از همه جا كليپ گروهی تجاری آیدین ترات برنامه دانلود الماس - دانلود بازی کامپیوتر و موبایل برنامه دانلود مصاحبه سایت siliconera با تهیه کنندگان Resident Evil 6
به سایت جدیدترین خبرهای علمی روز دنیا خوش آمدید.

مصاحبه سایت siliconera با تهیه کنندگان Resident Evil 6

نويسنده: محمدعلی یغمایی پور | ساعت: 23:23 | بازديد:200

 

سایت siliconera.com به تازگی مصاحبه ی جالبی را با تهیه کنندگان Resident Evil 6 انجام داده که ترجمه این مصاحبه برای شما خوانندگان گیمفا آماده شده است.
 
این مصاحبه با نیم نگاهی به مبارزات کریس و همکارش Piers با یک مار بزرگ آغاز می شود . ماری که حتی در صورت رفتن به اتاق دیگر باز هم دنبال شما خواهد آمد. پس از این موارد هم  در مورد Resident Evil های گذشته و همچنین فواید همکاران صحبت های جالبی شده است.
 
siliconera : بعد از دیدن نمایشی از مبارزه کریس با یک مار B.O.W این احساس به نوبه خود به آدم دست می دهد که مراحل کریس بیشتر شبیه Resident Evil 5 خواهد بود و مسیر لئون هم بیشتر شبیه رزیدنت اویل های کلاسیک می باشد.
 
Yoshiaki Hirabayashi تهیه کننده بازی : آن چه که شما از این مرحله دیده اید را من فکر می کنم احساس وحشت رزیدنت اویل های کلاسیک را به ارمغان خواهد آورد حتی اگر مراحل کریس باشد. من مطمئن هستم که همان طور که شما هم گفتید هنگامی که طرفداران این عنوان را ببینند ، آن ها در قسمت هایی از کمپین لئون موارد بیشتر از وحشت رزیدنت اویل های کلاسیک را خواهند دید و در مورد کریس هم این احساس ترس را کمی بیشتر از بازی Resident Evil 5 در نظر می گیرند. من فکر می کنم که بسیاری از عناصر وحشت رزیدنت اویل های قدیمی و Resident Evil 5 در این عنوان وجود خواهد داشت.
ما تمامی تلاشمان را می کنیم تا مطمئن شویم می توانیم عناصر وحشت را در تمامی کمپین های بازی ترکیب کنیم اما به هر حال انواع مختلفی از وحشت برای هر کس وجود دارد  و نمی توان وحشتی در بازی ایجاد کرد که همه را بترساند و با هم متحد کند. واقعیت این است که گیمر ها رزیدنت اویل را می خواهند و هدف ما هم این بود که همه آن ها با رزیدنت اویل احساس راحتی بکنند. وقتی که مردم بازی را تجربه کنند. از آن جا که هر کس در این سری طرفدار  نسخه هایی است ( برخی افراد رزیدنت اویل ۵ را دوست دارند و عده ای هم علاقه مند به رزیدنت اویل ۱ هستند) ما می خواستیم تا به این اطمینان برسیم که این گونه مسائل را در بازی طوری قرار دهیم که باعث خشنودی همه شود.
 
وقتی که شما کمپین کریس را بازی می کنید ممکن است احساس کنید که موارد اکشن بیشتر می باشد ، اما هنوز هم عناصر وحشت در مراحل کریس وجود دارد و کمپین کریس فقط یک شوتر محز نخواهد بود.
 
 
 
siliconera :  بله در رزیدنت ایل ۱ هم در یکی از راه ها ها ماری قبل از شروع درگیری ظاهر می شد و اشاره به این می کرد که مبارزه در راه است. اما جیک را چگونه توانستید در گیم پلی بازی جای بدهید ؟
 
Hiroyuki Kobayashi تهیه کننده اجرایی بازی : برای داستان جیک وی توسط موجودی با نام Ustanak تعقیب خواهد شد. این جانور غول پیکر با هیچ چیزی متوقف نمی شود و بی وقفه دنبال شما خواهد آمد. ما امیدواریم با انجام این کار همان احساس Resident Evil 3: Nemesis که در آن موجودی با نام نمسیس تمام وقت به دنبال جیل بود را بازگردانیم.  اما چه چیزی این دوبازی را از هم جدا می کند ، این است که در حال حاضر شما تنها نخواهید بود. شما در این فرار همراه با شری می باشید و این موجود هر دوی شما را تعقیب می کند.
 
siliconera : من می بینم که تا حد زیادی بین مبارزات تن به تن جیک و حملات کریس تفاوت هایی ایجاد کرده اید . اما در مورد شخصیت های همکار چه می توان گفت ؟ چگونه می خواهید مطمئن بشوید که بودن شری در کنار جیک جواب می دهد ؟
 
YH: باید بگویم که حتی اگر شری یک شخصیت همکار باشد اما ارتباط ما در برابر همه آن ها به عنوان شخصیت اصلی بوده است. همان طور که شما هم گفتید ما می خواهیم مطمئن شویم که چیزی سرگرم کننده برای هر یک از شخصیت ها وجود دارد. ما به شری یک باتوم بی حس کننده داده ایم. سلاح ویژه ای که وی فقط می تواند از آن در بازی استفاده کند که با این کار وی را از نظر تکنیک های هنر های رزمی در همان سطح جیک قرار می دهد. وی می تواند در زمان مبارزات تن به تن از باتوم استفاده کند که اثری مشابه با ضربات جیک خواهد داشت.
 
تمامی شخصیت های دیگر از جمله Helena و Piers هم توانایی های منحصر به فرد خود را دارند که باعث می شود با انتخاب هر کدام از آن ها یک تجربه متفاوت در هنگام بازی ایجاد شود.
 
 
siliconera : تصور می شود که  Piers یک تک تیرانداز است . اما در مورد هلنا چه می توان گفت ؟
 
HK: درسته ، Piers یک تک تیرانداز می باشد.
 
YH: شخصا هلنا جزو شخصیت های مورد علاقه من در این گروه است. ( می خندد )  اگر بخواهیم در مورد بخش اکشن صحبت کنیم وی دارای خصوصیات خاص خود می باشد. یکی از این موارد در این است که وی می تواند از شاتگان استفاده کند. مثلا هنگامی که  لئون از شلیک سریع استفاده می کند و قابلیت استفاده از دو اسلحه را دارا می باشد، هلنا هم از شات گان استفاده خواهد کرد ، سلاحی که لئون دسترسی به آن را ندارد. این یکی از ویژگی های هلناست که در شخصیت های دیگر موجود نیست.
 
همچنین حملات فیزیکی لئون هم متفاوت تر از قبل شده است. وی مجموعه مختلفی از حملات فیزیکی را خواهد داشت ، بنابر این شما با او در بازی می توانید کارهای مختلفی انجام دهید و با وی مانند یک کاراکتر متفاوت احساس راحتی کنید.
 
siliconera : با این همه شخصیت ، سیستم امتیاز مهارت ها چگونه کار خواهد کرد ؟ آیا شما قادر به توزیع مهارت بین این کاراکتر ها هستید ؟
 
YH: امتیاز مهارت هایی که شما در بازی جمع آوری می کنید بین تمامی شخصیت ها به اشتراک گذاشته خواهد شد. من خوشم نمی آید  مواردی که شما با لئون بر می دارید را فقط بتوانید آن ها را برای لئون مورد استفاده قرار بدهید. شما می توانید آن ها را بین تمامی شخصیت ها به اشتراک بگذارید و هنگامی که این کار را انجام بدهید فهرستی از مهارت هایی خواهید داشت که می توانید آن ها را باز کنید. سپس می توانید این مهارت ها را به کاراکتر ها اضافه کنید. همچنین می توانید در هر زمان از بازی این مهارت ها را تغییر دهید.
 
بیایید فرض کنیم که در حال انجام بازی با کمپین لئون هستید و به نقطه خاصی از بخش مراحل لئون می رسید و مهارتی که شما به آن مجهز هستید در آن لحظه واقعا مناسب نیست. شما می توانید آن ها را با چیزی مفید تر مبادله کنید یا از موارد سودمندتری برای آن لحظه از بازی استفاده کنید.ما پیش بینی این را می کنیم که شما می توانید این مجموعه مهارت ها را در بازی کسب کنید و آن ها را برای شخصیت های مختلف اختصاص دهید و با خود می گویید که چگونه می توانم از آن ها استفاده کنم و ما هم می خواهیم به بازیکن در تغییر این مهارت ها آزادی کامل بدهیم.
 
برای روشن شدن کامل در مورد باز کردن مهارت ها ، اگر مهارتی را در کمپین لئون باز کنید و آن را برای انتخاب در دسترس شخصیت ها بگذارید دیگر لازم نیست که در کمپین کریس هم این مهارت را دوباره باز کنید.
 
 
 
 
siliconera : در این چند روز Resident Evil با نمایش هایش احساس اکشن بیشتری را منتقل کرده است. فکر نمی کنید که ما می خواهیم یک بار دیگر وحشتی از Resident Evil های کلاسیک را ببینیم یا بازی های بیشتر از Resident Evil های کنسول های دستی مانند Revelations را مشاهده کنیم ؟
 
HK: ما واقعا می خواهیم مطمئن باشیم که هر پلتفرم یا سیستمی که Resident Evil  را بر روی آن قرار می دهیم کاملا با آن سیستم منطبق باشد. ما می خواهیم که همیشه به طور کامل از تمام بهره وری که دستگاه می تواند ارایه دهد را برای Resident Evil مورد استفاده قرار دهیم. من نمی توانم در حال حاضر زیاد در این مورد حرف بزنم . اما در آینده اطلاعاتی بیشتری را از طرف ما خواهید دید.
 
منبع:

موضوع: فضا ,نجوم ,

برچسب ها : بازی , اخبار بازی ,ارسال نظر

نظرات وبلاگ
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
ایمیل * (برای عموم نمایش داده نخواهد شد)
پیام شما :
شکلک ها :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
:
نظر خصوصی
کد امنیتی :
:
نام ارسال کننده : هر روز آخرین خبر استخدامی را برات اس ام اس میفرستیم
سلام وقت بخیر

اگه تمایل داری هر روز آخرین اخبار استخدامی شرکت ، سازمان های دولتی را دریافت کنی

می تونی به لینک زیر جهت فعال سازی بری

http://sms.mida-co.ir/newsletter/6/estekhtam
9 دی 1393 | 4:10
نام ارسال کننده : دریافت پنل رایگان به همراه خط اختصاصی با پیش شماره 50005
باسلام خدمت شما مدیر عزیز

جهت ثبت نام پنل اس ام اس رایگان با همراه خط اختصاصی با پیش شماره 50005 می توانید به آدرس

http://50005.mida-co.ir

مراجعه نمائید.

منتظر حضور گرمتون هستیم

mida-co.ir
7 آذر 1393 | 2:15
نام ارسال کننده : پیشنهاد یک کسب کار هوشمندانه
با سلام خدمت شما

این پیام احتمالا آینده ی تجاری شما را متحول خواهد کرد

شما می توانید با حداقل سرمایه ی اولیه ،

صاحب جامع ترین مرکز فروشگاهی و خدماتی شهرتان شوید

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت WWW.IBP24.ORG مراجعه نمایید
26 آبان 1393 | 1:25
نام ارسال کننده : سامانه پیامک
با سلام خدمت شما مدیر محترم
شما می توانید با عضویت در طرح همکاری فروش پنل و خطوط پیامکی از بازدید کننده وبلاک خود درآمد کسب کنید
ابتدا وارد آدرس زیر شوید و مراحل ثبت نام رو کامل نمائید
http://sms.mida-co.ir/hamkar
سپس وارد پنل کاربری شوید و از قسمت شبکه فروش و بازاریابی کد های مربوط به فروش پنل را در سایت خود قراردهید بعد از معرفی هر کاربر به شما 25 درصد سود فروش داده می شود
جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه نمائید
mida-co.ir
info@mida-co.ir
2 مهر 1393 | 1:36
نام ارسال کننده : سامانه پیامک
با سلام خدمت شما مدیر محترم

برای داشتن یک سامانه حرفه ای و رایگان همین حالا اقدام نمائید. سامانه sms5002.ir به شما یک پنل پیامک کاملا اختصاصی رایگان می دهد با این سامانه پنل ارتباطی جدیدی بین سایت و کاربران خود آغاز کنید. برای فعال سازی همین حالا اقدام نمائید.

جهت ثبت نام به آدرس زیر مراجعه نمائید

sms5002.ir/register.php
20 تير 1393 | 3:57
نام ارسال کننده : رزرو هتل با 50 درصد تخفیف

رزرو هتل شیراز ، کیش ، قشم ، مشهد و تمام نقاط با 50 درصد تخفیف

لینک رزرو هتل بشه به egardesh.com

شماره تماس : 021-44151435 و 44155227-021مشاهده اطلاعات بیشتر در www.egardesh.com

سامانه رزرواسیون مهر

راحت ، ارزان و با اطمینان خرید کنید
25 ارديبهشت 1392 | 15:59
نام ارسال کننده : مهاجرت ويزا تور مسافرت صرافي
پيشنهاد ويژه مدير وبلاگ به بازديد كنندگان:سايت مجله خبري ايراني مهاجريست بهترين سايت اطلاع رساني از آخرين اخبار و مقالات و بانك اطلاعات در ضمينه هاي:

1. راهنماي مهاجرت, شرايط مهاجرت و دريافت ويزا

2. معرفي تورهاي مسافرتي معتبر

3. معرفي صرافي هاي معتبر

4. معرفي مراكز اقامتي, هتلها, مراكز خريد و جاذبه هاي توريستي تمام كشورها

5. راهنماي اخذ بورس تحصيلي رايگان از كشورها

6. معرفي فرصت هاي سرمايه گذاري داخلي و خارجي

و هزاران مطلب و اخبار به روز در ارتباط با صنعت گردشگري و توريسم, آموزش, تجارت و ... در اختيار بازديدكنندگان قرار ميدهد.حتما از اين سايت جذاب بازديد نماييد.

WWW.MOHAJERIST.COM
9 آبان 1391 | 22:11
مکث تمپ | قالب های رایگان وبلاگ | قالب های بلاگفا | قالب های میهن بلاگ | قالب های پرشین بلاگ | قالب های بلاگ اسکای | قالب های دیتالایف | پوسته های وردپرس | ام گرافيك | M Graphic | تك پي اس دي